بهترین جراح بینی

گرچه انجام جراحی بینی در عصر حاضر به عنوان، جراحی نه چندان مشکل به شمار می رود، اما همچنان انتخاب بهترین جراح بینی یکی از چالش برانگیز ترین موضوعات در این خصوص است. افرادی که این جراحی را انجام داده اند به خوبی می دانند انتخاب یک جراح بینی بین هزاران جراح کار راحتی نیست.

اغلب مراجعین برای انجام این جراحی را ،افرادی تشکیل می دهند که تنها به قصد زیبایی به این جراحی فکر می کنند. حتی افرادی که با دلیل درمانی جراحی بینی را انجام می دهند نیز سعی دارند در کنار آن از جراحی زیبایی نیز بهره مند شوند.

 

 

اما چطور می شود بهترین جراح در این جراحی فراگیر را انتخاب کرد؟

با توجه به نیاز و تقاضای گسترده مراجعین برای انجام جراحی زیبایی بینی بر آن شدیم تا ضمن تشریح جوانب این جراحی بهترین جراحی بینی را نیز معرفی کنیم. در ادامه با ما همراه باشید:

جراحی بینی از ضرورت تا زیبایی

 

سوال اول :  همانطور که می دانید آمار انجام جراحی های زیبایی بینی همچنان در کشور ما سیر صعودی خود را می پیماید. اما تا به حال به این فکر کرده اید که چند درصد افرادی که برای انجام آن اقدام می کنند نیازمند آن هستند؟

 

سوال دوم  : بحث نیازمندی به این جراحی به این معنا است که فرد با داشتن فرم بینی متناسب با صورت و داشتن سلامت کامل باز هم به دنبال انجام این عمل است. آیا انجام این جراحی در چنین شرایطی صحیح است؟

 

پاسخ سوال اول : بهترین جراح بینی در اولین جلسه مشاوره به دور از در نظر گرفتن منافع خود، فرد را با لزوم این جراحی آشنا کرده و اگر با فردی مواجه شود که تنها به دلیل پیروی از جریان مد می خواهد این جراحی را انجام دهد، با ارائه مشاوره صحیح وی را منصرف خواهد کرد. بنابراین باید دریافته باشید انجام هرگونه جراحی زیبایی باید توجیه منطقی داشته باشد و تا زمانی که علت مشخصی برای آن یافت نشود نیازی به انجام آن نیست.

پاسخ سوال دوم : جراحی بینی برای افرادی توصیه می شود که با داشتن بینی استخوانی و نمایان بودن قوزبینی و یا به علت داشتن بینی گوشتی ظاهر مناسبی ندارند.جراحی بینی برای این دست از افراد دقیقا توجیه منطقی داشته و می توانند با جراحی نواقص چهره را برطرف کنند.

“”حال متوجه شده اید که هدف از جراحی بینی ایجاد تناسب بینی با دیگر ارکان چهره است.””

از طرفی برخی افراد به دلیل داشتن بیماری هایی نظیر پولیپ بینی و تنگی تنفس به علت انحراف بینی خواستار انجام این جراحی هستند. ممکن است در جراحی های درمانی به دلیل تغییر ساختار داخلی بینی نمای ظاهری آن نیز به قدری کوچک تغییر کند.

 

nose job in tehran

 

 

انتخاب بهترین جراح بینی در تهران ؟!!!

 

قطعا همه تلاش شما این است که یک جراح بینی خوب انتخاب کنید به گونه ای که می خواهید هزینه جراحی بینی به شما فشار نیاورد و همچنین تبحر جراح شما بالا باشد تا بتوانید با خیال راحت به پزشک خود اعتماد کنید و از اینکه نتیجه عملتان صد در صد خوب خواهد شد، مطمئن شوید. طبیعی است که شما استرس دارید ، ممکن است گاها حتی در حین اینکه  در جست و جوی بهترین جراح بینی در تهران هستید دو دل شوید و از اینکه نتیجه عمل خوب شود، تردید کنید.اما به این نکات دقت داشته باشید شاید این راهنمایی ها بتواند شما را کمک کند :

  • شاید در شهر های کوچک تر به غیر از تهران انتخاب یک جراح بینی خوب راحت تر باشد زیرا نتیجه عمل بینی آنها را می توانید در دوست و آشنایان خود راحتتر پیدا کنید. اما تهران !
  • در تهران بسیاری از همکاران جراح پلاستیک و گوش و حلق و بینی  دکتر علی بصام هستند که در این زمینه عمل های موفقیت آمیز با نتیجه های زیبا رقم زده اند.اما اینکه شما کدام را انتخاب کنید به تحقیق و سلیقه خود شما بستگی دارد. قطعا دیدن نمونه های قبل و بعد از عمل های بینی می تواند کمک شایانی به شما بکند . حتما در جلسه مشاوره از پزشک خود بخواهید تعدادی از تصویر جراحی های خود را به شما نشان دهد و یا اگر در فضای نت نمونه کارها در دسترس هستند خودتان آنالیز اولیه خود را در بین نمونه ها انجام دهید. شما با کلیک بر روی لینک زیر می توانید نمونه جراحی بینی دکتر بصام را مشاهده کنید.

 

آلبوم نمونه جراحی بینی دکتر علی بصام

 

اما خانم ها و آقایانی هستند که حساس ترند و باز هم نمی توانند تصمیم گیری کنند شاید با دیدن نمونه کارها در صفحات مختلف  و مدل های بینی متفاوت باز هم سردرگم شوند. پیشنهاد ما در این مواقع اعتماد به کسانی است که نزد همان دکتر جراحی بینی خوبی را پشت سر گذاشته اند که شما می توانید از آنها پرس و جو کنید.

  • اگر یکی از بستگان و آشنایان شما به طور قاطع می تواند به شما جراحی در تهران معرفی کند که 100% برای شما مناسب خواهد بود می توانید اعتماد کنید . نتیجه عمل اطرافیان یک تجربه  صفر تا صد عمل بینی است . شما می توانید نحوه مشاوره و ویزیت اولیه ، نحوه برخورد جراح در روز عمل ، پیگیری بعد از عمل در حین انجام اقدامات بعد از عمل بینی و دیگرموارد را بپرسید و اگر دوست و آشنایی ندارید که تجربه عمل بینی داشته باشد از بیماران همان پزشک درخواست کنید تا رضایت خودشان را بیان کنند. 

انواع جراحی بینی

همانطور که اشاره کردیم جراحی بینی برای گروهی از افراد بسیار ضروری است. در ادامه انواع جراحی بینی را بررسی خواهیم کرد:

جراحی بینی گوشتی

 

جراحی بینی گوشتی برای افرادی توصیه می شود که دارای بینی ای با پوست ضخیم و تیغه بسیارضعیف هستند. جراحی این نوع بینی ها اغلب با تقویت استخوان و تیغه بینی صورت خواهد گرفت. پس برای انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی ، حتما پزشکی را انتخاب کنید که مقداری تجربه بیشتری داشته باشد تا بتواند تقویت غضروفی بینی را به درستی انجام دهد.

 

جراحی بینی استخوانی

 

در این جراحی، بینی غالبا دارای قوز و برجستگی است. این نوع بینی به دلیل ساختار داخلی و برخورداری از پوستی ظریف نتیجه رضایت بخش تری را ایجاد خواهد کرد.معمولا جراح بینی استخوانی می تواند نتیجه عمل را تا حد زیادی طبق خواسته بیمار پیش ببرد.

 

جراحی زیبایی بینی استخوانی

نتیجه جراحی بینی

 

جراحی بینی طبیعی : این نوع جراحی به منظور ایجاد نمای طبیعی بینی انجام می شود. اغلب افرادی که دارای بینی استخوانی هستند این نوع جراحی را انتخاب می کنند.
جراحی بینی فانتزی :در صورتی که در جراحی بینی فاصله نوک بینی تا لب افزایش یابد در اصلاح به آن بینی فانتزی گفته می شود. گاها برخی افراد خواهان انجام این جراحی هستند اما تعداد آن ها به نسبت متقاضیان بینی طبیعی قدری کمتر است. چراکه افراد با داشتن چنین انتخابی باید به عوارض احتمالی آن از جمله اختلالات تنفسی نیز فکر کنند. اصولا انجام عمل بینی خیلی عروسکی از سوی جراحان توصیه نمی شود.اما اگر سلیقه شما این چنین است بهترین جراح بینی فانتزی باید قدرت تشخیص این را داشته باشد که فرم بینی تا جایی تغییر پیدا کند که تنفس بیمار دچار اختلال نشود.

 

جراحی بینی ترمیمی

 

این جراحی نیز زمانی انجام می شود که فرد به دلیل نارضایتی از ظاهر بینی و یا بروز اختلالاتی نظیر تنگی تنفس برای انجام دومین جراحی بینی اقدام می کند.اما هر آنپچه که در رابطه با انتخاب جراح بینی گفتیم در عمل ترمیمی بینی اهمیت دو چندان پیدا می کند. انتخاب بهترین جراح بینی برای ترمیم بینی مرحله فوق العاده مهمی است زیرا حساسیت این عمل به اندازه ای بالا است که برخی از جراحان حتی از انجام عمل دوباره بینی که پزشکان دیگر انجام داده اند  امتناع می کنند و مسئولیت آن را به عهده نمی گیرند.

 

انتخاب بهترین روش جراحی

 

قطعا می دانید که در حال حاضر جراحی بینی را به صورت بسته و یا باز انجام می دهند.
غالب جراحان جراحی بینی باز را در اولویت می دانند. این انتخاب به دلیل داشتن دید گسترده و پایین تر بودن خطا در حین جراحی است. بنابراین جراح خود را در انتخاب نوع جراحی آزاد گذارید تا بهترین و اثر بخش ترین روش را انتخاب کند. اگر جراح بینی شما خوب و دقیق باشد می تواند بهترین تصمیم را بگیرد.

 

آیا هزینه جراحی بینی، نشان دهنده نتیجه دهی مطلوب توسط جراح است؟

 

برخی افراد بر این باورند که هر مقدار که جراح هزینه بیشتری را مطالبه کند نشان دهنده تبحر او در این زمینه است. باید بیان کنیم که این باوری اشتباه است. هزینه جراحی بینی اگرچه از نوسانات بالایی برخوردار است، اما این نشانه دهنده هزینه بالا و رضایت بیشتر نیست. لذا مراجعین باید دقت داشته باشند برای ارزیابی بهترین بودن جراح خود نیازمند تحقیق در میزان تخصص و داشتن اطلاعات کافی در تعداد جراحی های موفق وی هستند.

اما در رابطه با جراحی بینی ارزان! هم باید گفت برخی از قیمت ها واقعا منطقی نیستند. دستمزد جراح ، هزینه های کلینیک جراحی و پزشکان بیهوشی همگی در مجموع باید رقمی منطقی را حاصل بیاورند . از واژگانی که توسط برخی افراد هم می شونیم مانند عمل بینی از دم قسط ، جراحی بینی به صورت اقساطی ! باید گفت این هم منطقی نیست که این عمل در چنین شرایط اقتصادی برای فرد در اولویت قرار بگیرد.

 

سخن آخر از دکتر علی بصام

 

همانطور که اشاره شد یافتن بهترین جراح بینی در خیل کثیر جراحان پلاستیک دشوار است. بنابراین متقاضیان باید زمان بسیاری را برای انتخاب جراح خود صرف کنند.
این انتخاب می تواند با دیدن نمونه کار های جراحی بینی و یا مشاوره گرفتن از افرادی که این عمل را انجام داده اند صورت گیرد. مضاف برآن افراد می توانند با سرچ بهترین جراح بینی در شهر خود یکی از جراحان بینی را انتخاب کنند.

اگر توانسته اید بهترین جراحی بینی خود را بیابید در یک جلسه مشاوره قبل از جراحی تمامی سوالات خود را از وی پرسیده و از مشاوره او در انتخاب بهترین نوع جراحی بینی استفاده کنید.
سعی کنید خواسته و انتظار خود از جراحی بینی را با وی در میان گذارید. فراموش نکنید رضایت از نتیجه جراحی فقط و تنها در گرو انتخاب یک جراح خوب نیست، شما می بایست مراقبت های بعد از جراحی بینی را نیز با دقت رعایت کنید.

 

Call Now Button