دکتر بصام بهترین جراح بینی در ونک

جراح بینی در ونک

جراح-بینی-در-ونک

یک جراح خوب برای عمل بینی چه ویژگی هایی دارد؟

در انتخاب جراح بینی باید به نکات مختلفی توجه کرد که در ادامه مهم ترین این نکات را برای شما بر خواهیم شمرد:

تجربه توام با مهارت

پیش از هر چیزی مهم است که جراح انتخابی شما در کار جراحی بینی دارای تجربه و مهارت باشد. افرادی که به تازگی در این زمینه مشغول به فعالیت شده اند، هر چقدر هم که دارای مهارت باشند، باز هم تجربه ی جراحانی که سال هاست در زمینه جراحی زیبایی و ترمیمی بینی فعالیت می کنند را ندارند.
در حقیقت یکی از موثر ترین عوامل بر نتیجه ای که از جراحی بینی می گیرید، انتخاب جراح است. به همین علت باید دقت لازم و کافی را در این زمینه به عمل بیاورید تا بعدها از تصمیم خود پشیمان نشوید.

نمونه کارهای خوب

یکی دیگر از مسائلی که می تواند بر روی روند تصمیم گیری شما در انتخاب جراح بینی در ونک تاثیر گذار باشد، نمونه کارهایی است که از پزشک دیده اید. با بررسی تعدادی از عکس های قبل و بعد از عمل جراحی بینی می توانید شناخت خوبی نسبت به روش کار  و نقاط ضعف و قوت جراح انتخابی خود در این زمینه به دست بیاورید. این در حالی است که اگر وی تعداد قابل قبولی از نمونه کار را در دسترس مخاطبان خود قرار داده باشد، شانس شما برای گرفتن بهترین تصمیم تا میزان زیادی بالا خواهد رفت.

۰۰:۴۳
truncate dir-rtl

فیلم جراحی انحراف شدید تیغه بینی در خانم جوان

امکان انجام مشاوره

فرض کنید که حالا پس از سردرگمی های فراوان، پزشک جراح مورد نظر خود را پیدا کرده اید. قدم بعدی چیست؟ برای اطمینان یافتن از این که آیا واقعا بینی شما به جراحی احتیاج دارد یا خیر و همچنین برطرف کردن نگرانی های خود نسبت به انجام عمل بینی، شما می بایست حتما یک جلسه مشاوره را با جراح بگذرانید تا بتوانید تا حد اکثر میزان ممکن از نگرانی های خود بکاهید.

در طول این جلسه مشاوره پیش از جراحی بینی، جراح به معاینه ی تخصصی بینی شما خواهد پرداخت و با شما در مورد تمامی جوانب این جراحی پرطرفدار صحبت خواهد کرد. یک جراح بینی خوب ، سلامتی بیمار و فرد مراجعه کننده را همواره ارجح بر مسائل مالی می داند و برای آن که سلامت بیمار پس از جراحی بینی تضمین شده باشد، مشاوره های خوب و دقیقی را به وی ارائه خواهد کرد.

برخورداری از رفتار و برخورد خوب

با توجه به این موضوع که بعد از انتخاب جراح بینی در ونک، شما ممکن است دفعات دیگری را نیز در مطب پزشک حضور پیدا کنید، مطب یک جراح بینی باید تمامی استانداردهای یک مطب حرفه ای را داشته باشد. پرسنل مطب نیز باید رفتار و اخلاق حرفه ای در برخورد با مراجعین متقاضی جراحی بینی را در پیش بگیرند تا در رقم زدن یک تجربه ی هر چه بهتر برای او بیشترین نقش را داشته باشند.

مطب دکتر بصام
مطب دکتر علی بصام

توجه به شرایط و آناتومی صورت افراد

در مورد عمل جراحی بینی، از آن جا که شرایط بینی هر فرد ممکن است با فرد دیگر به میزان بسیار زیادی متفاوت باشد، جراح بهتر است که نوعی استراتژی شخصی سازی شده برای هر فرد را با توجه به شرایط وی در روند عمل بینی پیاده سازی کند. اگر به نمونه کارهای یک جراح زیبایی، مخصوصا یک جراح بینی دقت کرده و دیدید که او بینی هر شخص را بدون توجه به حالت چهره ی مراجعه کننده و موقعیت حساس بینی در تعیین تناسب و زیبایی صورت و به شکل یکسان جراحی کرده است، خواهید دانست که این جراح گزینه مناسبی برای سپردن مسئولیت جراحی بینی نیست. چرا که نتوانسته بر اساس تحلیل های دقیق، بینی بیمار را به شکل متناسب و درست ترمیم نماید.

مدل عمل بینی استخوانی
نمونه کار جراحی انحراف بینی

جراح بینی در شمال تهران چه کسی است؟ (محدوده ونک)

داشتن یک بینی استاندارد برای افراد به دو دلیل از اهمیت بالایی برخوردار است. بینی یکی از مهم ترین اعضای دستگاه تنفسی انسان است و در صورتی که در شکل استاندارد و متناسب وی تغییری منفی پیش بیاید، ممکن است تنفس فرد و در نتیجه بسیاری از ابعاد زندگی فرد با مشکل رو به رو شود. در صورت وجود مشکل در فرم بینی ( به عنوان مثال وجود انحراف، سینوزیت، پولیپ یا نامتناسب بودن شکل بینی پس از انجام عمل جراحی زیبایی بینی) بروز مشکل در تنفس یکی از مسائل محتمل است. از سوی دیگر، بینی یکی از مهم ترین اجزای تاثیرگذارنده بر زیبایی صورت است. تاثیر زیبایی فرم بینی بر زیبایی کلی صورت بسیار مستقیم است و نامتناسب بودن فرم آن به سرعت به چشم می آید.

دکتر علی بصام در اتاق عمل

با توجه به نکاتی که ذکر گردید، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی یکی از پر طرفدارترین عمل های بینی است که افراد بسیار زیادی برای رفع ایرادات بینی خود، چه در زمینه ظاهری و چه در زمینه تنفسی به جراح بینی مراجعه می کنند. در تهران نیز افراد بسیار زیادی خواهان اصلاح فرم بینی خود هستند و یافتن جراح بینی در مناطق مختلف تهران، به نحوی که از عملکرد دکتر اطمینان خاطر داشته باشن از سوی مردم بسیار جستجو می شود. برای بسیاری از افراد با توجه به شرایط کنونی و همچنین برای در امان ماندن از عوارض ترافیک سنگین مناطق مختلف تهران، یافتن پزشک مورد نظر خود در بخش های مختلف شهر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. هدف ما از تولید این مقاله و ارائه این توضیحات، کمک به شما در انتخاب یک جراح بینی خوب در یکی از پر جمعیت ترین مناطق تهران بوده است.

عمل بینی غضروفی

نکات مهم در انتخاب جراح بینی در ونک

یکی از مهم ترین مسائلی که افراد در مورد آن از جراح بینی سوالاتی می پرسند، این است که در جلسات مشاوره پیش از جراحی بینی چه نکاتی عنوان می گردد؟
مهم ترین مسائلی در طول جلسه مشاوره مطرح می گردند عبارتند از:

  • در طول جلسه مشاوره، پزشک از خواسته ی مراجعه کننده آگاه می گردد و آن را بررسی می کند. در صورتی که خواسته ی فرد داوطلب انجام جراحی بینی، خواسته ای معقول نباشد و باعث ایجاد مشکل برای وی گردد، جراح بینی فرد را از این امر آگاه خواهد ساخت. به عنوان مثال در نظر بگیرید که شما به جراح بینی مراجعه کرده و اصرار دارید که بینی خود را به شکل عروسکی عمل کنید، به نحوی که شکل بینی تان بسیار کوچک تر از اندازه ی متناسب نسبت به دیگر اجزای صورتتان گردد، همچنین ممکن است که زیاد کوچک کردن بینی به لوله های تنفسی و در نتیجه به فرایند تنفس وی آسیب برساند.
  • از سوی دیگر، برخی از افرادی که فرم بینی شان تا حدودی دچار کجی است، ممکن است دچار مشکلاتی از قبیل پولیپ، سینوزیت و یا انحراف بینی باشند ولی از وجود این مشکل در مورد بینی خود بی خبر باشند. جراح بینی باید با معاینه دقیق مراجعه کننده، علاوه بر مشکلات فرمی، مشکلات تنفسی مربوط به بینی بیمار را هم بیابد.
  • البته وجود بیماری های دیگر از قبیل بیماری دیابت، فشار خون، ناراحتی قلبی، حساسیت به برخی از داروها و … نیز پیش از انجام عمل جراحی باید از سوی پزشک به دقت مورد بررسی قرار بگیرد.
  • یکی دیگر از نکات شایان توجه در مورد جلسه مشاوره پیش از عمل این است که در طول این جلسه، پزشک با داشتن آگاهی کامل از استاندارد های مخصوص به بینی افراد با حالات مختلف چهره می تواند به بهترین شکل ممکن شما را در زیباتر ساختن چهره تان کمک کند. این در حالی است که اگر جراح از این استانداردها در روند جراحی بینی بهره لازم را نبرد، احتمال ناراضی بودن مراجع عمل بینی از نتیجه ی جراحی بسیار زیاد است.
  • فرم اولیه ی بینی فرد، یعنی استخوانی یا گوشتی بودن آن، باعث می شود که سبک جراحی در هر مورد تفاوت خاصی با مورد دیگر داشته باشد. یک جراح بینی خوب باید بتواند آنالیز های لازم از فرم بینی فرد را در طول جلسه مشاوره به عمل آورده و قادر به انجام ماهرانه ی انواع عمل های جراحی بر روی بینی های مختلف باشد.
  • پس از عمل جراحی بینی و رفع کبودی ها و تورم مربوط به عمل، نباید جای زخم، بخیه و… بر روی صورت دیده شود؛ این مسئله ربط مستقیمی به تبحر جراح دارد.

رضایت مراجعین دکتر بصام

سخن پایانی

معمولا افراد بسیار زیادی برای انجام عمل جراحی بینی ترجیح می دهند، در محدوده جغرافیایی خاصی این عمل را انجام دهند. محدوده ونک یکی از نقاط پر جستجو از سوی مردم برای یافتن جراح بینی خوب در آن محدوده است. یافتن جراح بینی در ونک، به نحوی که بتوان اطمینان خاطر لازم را برای انجام یک عمل مطلوب و رضایت آمیز داشت، موضوعی است که متقاضیان بسیاری دارد.

مطالب مرتبط
2 پاسخ
    1. از نظر علمی تا یک سال بعد از عمل نباید جراحی ترمیم انجام داد اما اگر خیلی اصرار داشته باشید میتونید برای معاینه تشریف بیارید تا اگر پوست روی بینیتون شرایط خوبی داشت براتون جراحی ثانویه رو انجام بدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Search