بهترین جراح بینی استخوانی

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

جراحی بینی استخوانی

یکی از انواع جراحی های بینی، عمل بینی استخوانی بوده که هم به منظور زیبایی مانند تغییر اندازه، صاف کردن تیغه بینی و باریک کردن بینی مورد استفاده قرار می گیرد و هم به منظور درمانی مانند برطرف کردن انحراف بینی، شکستگی بینی، برطرف کردن مشکلات تنفسی و همینطور برطرف کردن پولیپ بینی انجام خواهد شد. تنها باید برای انجام آن به بهترین جراح بینی استخوانی در تهران مراجعه کنید.

بهترین جراح بینی استخوانی چه ویژگی هایی دارد؟

معمولا بهترین جراحان بینی ویژگی هایی دارند که آن ها را از سایر جراحان متمایز می کند. در زیر به تعدادی از ویژگی های بهترین جراح بینی استخوانی میپردازیم تا شما بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

  1. جراح بینی استخوانی خوب در تهران باید برای هر بیمار به اندازه کافی وقت بگذارد و به خواسته ها و اهدافش از جراحی گوش دهد در صورتی که خواسته های فرد واقع بینانه نبود به او بگوید و یا او را قانع کند.
  2. بهترین جراح باید در ابتدا و بیشتر از هر چیز دیگر سلامت بیمار را در نظر بگیرد و اگر جراحی سلامت فرد را به خطر می انداخت به او گوشزد کند همچنین لازم است عوارض جراحی را به بیمار بگوید تا او با آگاهی کامل تصمیم به جراحی بگیرد.
  3. بهترین جراح بینی استخوانی باید از جدید ترین تکنیک ها و ابزار های پزشکی برای جراحی کمک بگیرد.
  4. جراح بینی باید در هر زمان اطلاعات و دانش خود را آپدیت کند و با شرکت در سمینار های مختلف از جدید ترین تکنولوژی ها آگاهی داشته باشد.
  5. بهترین جراح بینی استخوانی باید از معیار های زیباشناختی آگاهی داشته باشد تا بتواند تناسب بین اعضای چهره مانند فاصله بینی استخوانی تا لب را برقرار کند.
  6. جراح باید قوه تخیل بالا برای ترسیم بینی استخوانی قبل از شروع جراحی داشته باشد و بتواند نتیجه را تصور کند.
  7. جراح باید خوش اخلاق باشد و بتواند ارتباط دو طرفه با بیمار برقرار کند تا بیمار حس آرامش داشته باشد.

چگونه بهترین جراح بینی استخوانی را پیدا کنیم؟

چرا دکتر علی بصام؟

  • فارغ التحصیل سال ۱۳۸۸ در رشته تخصصی گوش و حلق و بینی دانشگاه تهران
  • دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
  • موفق به دریافت مدرک فلوشیپ اتولوژی سال ۱۳۹۰ از دانشگاه علوم پزشکی تهران

نتیجه گیری

انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی می تواند در نتیجه عمل شما بسیار تاثیر گذار باشد. به دلیل پرداخت هزینه کمتر بینی استخوانی خود را به افرادی که تخصص و مهارت کافی در این کار ندارند نسپارید زیرا بینی استخوانی از جمله مرکزی ترین اعضای صورت است که در مرکز دید قرار دارد و زیبایی آن می تواند به جذابیت دو چندان چهره شما کمک کند. امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد و اطلاعات لازم را کسب کرده باشید. شما می توانید سوالات و تجربیات خود را در زیر این مطلب برای ما به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Search