مدت زمان مطالعه ۲۴ دقیقه
دکتر علی بصام / رینوپلاستی / بهترین جراح بینی در تهران
اینستاگرام دکتر بصام

بهترین جراح بینی در تهران

۴/۵

اگر چه عمل بینی در عصر حاضر به عنوان یک عمل زیبایی نه چندان مشکل شناخته می شود، اما همچنان انتخاب بهترین جراح بینی در تهران یکی از چالش بر انگیز ترین موضوعات برای افراد است. کسانی که این عمل را انجام داده اند به خوبی می دانند که انتخاب درست یک جراح بینی بین هزاران جراح، اصلا کار راحتی نیست. به همین دلیل برای کمک به شما در انتخاب درست یک جراح بینی خوب در تهران، در این مطلب سعی داریم تا ویژگی های چنین پزشکی و حوزه خدمات وی را بیان کنیم. با ما همراه باشید.

قبل از جراحی بینی بعد از جراحی بینی

نوار وسط را به چپ و راست بکشید تا قبل و بعد از عمل بینی را ببینید.

جراحی بینی؛ رایج ترین عمل زیبایی در ایران

اغلب مراجعینی که قصد انجام این عمل را دارند، افرادی هستند که تنها به جنبه ی زیبایی آن فکر می کنند. حتی افرادی که با دلیل درمانی این عمل را انجام می دهند نیز سعی دارند که در کنار آن از مزایای ظاهری نیز بهره مند شوند. این یکی از دلایل اهمیت بالای انتخاب یک جراح بینی خوب در تهران است.

با توجه به نیاز و تقاضای گسترده مراجعین برای انجام عمل بینی، بر آن شدیم تا ضمن تشریح جوانب این عمل، بهترین جراح بینی در تهران را نیز معرفی کنیم. در ادامه چند سوال اساسی در رابطه با این عمل مطرح کرده ایم که همگی آن ها پاسخ داده شده اند.

سوال اول: همان طور که می دانید آمار انجام عمل های زیبایی بینی همچنان در کشور ما سیر صعودی خود را می پیماید. اما تا به حال به این فکر کرده اید که چند درصد افرادی که برای انجام آن اقدام می کنند، واقعا نیازمند آن هستند؟

جراح بینی خوب در تهران در اولین جلسه مشاوره به دور از در نظر گرفتن منافع خود، فرد را با لزوم این جراحی آشنا کرده و اگر با فردی مواجه شود که تنها به دلیل پیروی از جریان مد می خواهد این جراحی را انجام دهد، با ارائه مشاوره صحیح وی را منصرف خواهد کرد.بنابراین باید دریافته باشید انجام هرگونه جراحی زیبایی باید توجیه منطقی داشته باشد و تا زمانی که علت مشخصی برای آن یافت نشود نیازی به انجام آن نیست.

سوال دوم: بحث نیازمندی به این عمل به این معنا است که فرد با داشتن فرم بینی متناسب با صورت و داشتن سلامت کامل باز هم به دنبال انجام این عمل است. آیا انجام این عمل در چنین شرایطی صحیح است؟

جراحی بینی برای افرادی توصیه می شود که با داشتن بینی استخوانی و نمایان بودن قوز بینی و یا به علت داشتن بینی گوشتی ظاهر مناسبی ندارند.عمل بینی برای این دست از افراد دقیقا توجیه منطقی داشته و می توانند با جراحی نواقص چهره را برطرف کنند.

هدف از عمل بینی ایجاد تناسب میان بینی و دیگر ارکان چهره است. انتخاب بهترین جراح بینی در تهران می تواند به شما در رسیدن به این هدف کمک کند.

از طرفی برخی افراد به دلیل داشتن بیماری هایی نظیر پولیپ بینی و تنگی تنفس به علت انحراف بینی خواستار انجام این عمل هستند. ممکن است در جراحی های درمانی به دلیل تغییر ساختار داخلی بینی نمای ظاهری آن نیز به قدری کوچک تغییر کند.

شما می توانید با انجام آزمون زیر و پاسخ به سوالات ساده اما کلیدی آن، در کم تر از یک دقیقه متوجه شوید که انجام عمل زیبایی بینی برایتان کار درستی است یا نه.

آیا شما کاندید مناسبی برای جراحی بینی هستید؟

برای آنکه مطمئن شوید شما اندیکاسیون و شرایط انجام جراحی بینی را دارید، روی گزینه شروع آزمون کلیک کنید

۱ / ۳

چرا می خواهید بینی خود را عمل کنید؟

۲ / ۳

کدام مسئله از اهمیت بیشتری برایتان برخوردار است؟

۳ / ۳

چه انتظاری از نتیجه جراحی بینی خود دارید؟

۰%

چرا انتخاب بهترین جراح بینی در تهران کار سختی است؟

قطعا اگر ساکن شهرهای بزرگی مانند تهران هستید، انتخاب از میان تعداد زیادی از جراحان بینی برایتان کار دشواری خواهد بود. مسلماً همه تلاش شما این است که بهترین جراح بینی در تهران را انتخاب کنید؛ به گونه ای که می خواهید هزینه این عمل به شما فشار نیاورد و همچنین تبحر جراح شما بالا باشد تا بتوانید با خیال راحت به پزشک خود اعتماد کنید و از این که نتیجه عملتان صد در صد خوب خواهد شد، مطمئن شوید.

چگونه باید بهترین جراح بینی تهران را پیدا کنیم؟

همان طور که اشاره شد یافتن بهترین جراح بینی در تهران در خیل کثیر جراحان بینی شهر تهران کار دشواری است. بنابراین متقاضیان باید زمان بسیاری را برای انتخاب جراح خود صرف کنند. اصلی ترین روش های یافتن یک جراح بینی خوب در تهران عبارتند از:


شبکه های اجتماعی

بسیاری از جراحان بینی در ایران هستند که در شبکه های اجتماعی مختلف نظیر اینستاگرام، آپارات، توییتر، لینکدین و … فعالیت می کنند. شما می توانید با بررسی فعالیت جراح مورد نظر خود در شبکه های اجتماعی مختلف و دیدن نوشته ها و نمونه کارهای وی از این طریق، تصمیم گیری خود برای انتخاب بهترین جراح بینی در تهران را راحت تر کنید.


توصیه دوستان و آشنایان

اما خانم ها و آقایانی هستند که حساس ترند و باز هم نمی توانند برای انتخاب بهترین جراح بینی در تهران تصمیم گیری کنند شاید با دیدن نمونه کارها در صفحات مختلف و مدل های بینی متفاوت باز هم سر در گم شوند. پیشنهاد ما در این مواقع اعتماد به کسانی است که نزد همان دکتر عمل بینی خوبی را پشت سر گذاشته اند که شما می توانید از آن ها پرس و جو کنید. اگر یکی از بستگان و آشنایان شما به طور قاطع می تواند به شما بهترین جراح بینی در تهران معرفی کند که ۱۰۰% برای شما مناسب خواهد بود، می توانید به او اعتماد کنید.

نتیجه عمل اطرافیان یک تجربه صفر تا صد عمل بینی است.

شما می توانید نحوه مشاوره و ویزیت اولیه، نحوه برخورد جراح در روز عمل، پیگیری بعد از عمل در حین انجام اقدامات بعد از عمل بینی و دیگر موارد را بپرسید و اگر دوست و آشنایی ندارید که تجربه عمل بینی داشته باشد از بیماران همان پزشک درخواست کنید تا رضایت خودشان را بیان کنند. در تصاویر زیر نمونه هایی از تصاویر سلفی زیباجویان عزیزی را می بینید که با دکتر علی بصام بهترین جراح بینی در تهران عمل بینی را تجربه کرده اند:

رضایت از عمل بینی 2
رضایت از عمل بینی 11
رضایت از عمل بینی 9
رضایت از عمل بینی 6
نمونه کار قبل و بعد عمل بینی3
رضایت از عمل بینی 4
نمونه کار عمل بینی دکتر بصام
نمونه کار قبل و بعد عمل بینی

شرکت در جلسه مشاوره با جراح بینی

اگر توانسته اید بهترین جراح بینی در تهران را بیابید، در یک جلسه مشاوره قبل از عمل تمامی سوالات خود را از وی پرسیده و از مشاوره او در انتخاب بهترین نوع عمل بینی استفاده کنید. سعی کنید خواسته ها و انتظارات خود از این عمل را با وی در میان گذارید. فراموش نکنید رضایت از نتیجه عمل فقط و تنها در گرو انتخاب یک جراح خوب نیست، شما می بایست مراقبت های بعد از عمل بینی را نیز با دقت رعایت کنید.

طبیعی است که شما استرس دارید، ممکن است گاها حتی در حین این که در جست و جوی بهترین جراح بینی در تهران هستید دو دل شوید و به این دلیل که تردید دارید نتیجه عمل قابل قبول باشد، سر در گم شوید. اگر در تهران زندگی می کنید، یا می خواهید که بینی خود را در این شهر عمل کنید، خواندن نکات زیر می تواند به شما در داشتن انتخاب درست جراح بینی کمک کند:

جراح بینی خوب در تهران ابتدا بینی بیمار را دقیق بررسی و معاینه میکند و روند عمل را در ذهن خود مجسم میکند. سپس سعی میکند نگاهی واقع بینانه برای بیمار ایجاد کند تا بعد از عمل بیمار دچار سرخوردگی نشود. پزشک در این جلسات مشاوره باید در مورد سابقه پزشکی بیمار نیز اطلاعات لازم را به دست آورد و از داروهایی که مصرف می کند آگاه شود.

در این حین لازم است او را از خطرات عمل آگاه کند و پس از گرفتن تصمیم قطعی برای عمل مراقبت های لازم را به بیمار بگوید. پس از انجام آزمایش های مربوطه بیمار میتواند تاریخ عمل را مشخص کند.

بیشتر بخوانید: برای برطرف کردن مشکلات روحی بعد از عمل بینی چه باید کرد؟


جستجو در گوگل

شاید در شهرهای کوچک تر از تهران انتخاب یک جراح بینی خوب در تهران راحت تر باشد زیرا نتیجه عمل بینی آن ها را می توانید در دوست و آشنایان خود راحت تر پیدا کنید. اما تهران فرق می کند. شما باید علاوه بر توصیه افراد اطراف خود، باید به صورت کاملا واقع بینانه عملکرد آن جراح بینی را مورد بررسی قرار دهید. این کار می تواند از طریق جستجو در گوگل و مشاهده نمونه کارهای پزشک انجام شود.

سرچ-سایت-دکتر-بصام

انواع خدمات یک جراح بینی

همان طور که اشاره کردیم، انجام عمل بینی برای گروهی از افراد بسیار ضروری است. امروزه با پیشرفت علم پزشکی و دانش و ابزار مورد استفاده در عمل های زیبایی، روش های مختلفی برای انجام این جراحی ها بر روی نقاط مختلف بدن ایجاد شده اند. یکی از مهم ترین و رایج ترین انواع عمل زیبایی، عمل بینی توسط بهترین جراح بینی در تهران است که در ادامه انواع آن را بررسی خواهیم کرد:

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی برای افرادی توصیه می شود که دارای بینی ای با پوست ضخیم و تیغه بسیارضعیف هستند. عمل این نوع بینی ها اغلب با تقویت استخوان و تیغه بینی صورت خواهد گرفت. پس برای انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی، حتما جراح بینی خوب در تهران را انتخاب کنید که مقداری تجربه بیشتری داشته باشد تا بتواند تقویت غضروفی بینی را به درستی انجام دهد.

نمونه تمام رخ جراحی بینی گوشتی
تصحیح قوز سرتاسری بینی

جراحی بینی استخوانی

در روند عمل بینی استخوانی، بینی غالبا دارای قوز و برجستگی است. این نوع بینی به دلیل ساختار داخلی و برخورداری از پوستی ظریف نتیجه رضایت بخش تری را ایجاد خواهد کرد. معمولا بهترین جراح بینی استخوانی که تجربه انجام عمل های متعددی بر روی بینی استخوانی افراد مختلف داشته است، می تواند نتیجه عمل را تا حد زیادی طبق خواسته بیمار پیش ببرد.

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی به منظور ایجاد نمای طبیعی برای بینی انجام می شود. اغلب افرادی که دارای بینی استخوانی هستند این نوع عمل را انتخاب می کنند. البته باید بدانید که بینی های گوشتی هم می توانند به این مدل عمل شوند و نتیجه خوبی را در پی داشته باشند؛ منتها برای این که بینی گوشتی خود را به بهترین شکل به مدل طبیعی عمل کنید، می بایست بهترین جراح بینی در تهران را انتخاب نمایید.

عمل-بینی-دخترانه-طبیعی
عمل-بینی-فانتزی

جراحی بینی فانتزی

در صورتی که در عمل بینی فاصله نوک بینی تا لب افزایش یابد در اصلاح به آن بینی فانتزی گفته می شود. گاها برخی افراد خواهان انجام جراحی بینی فانتزی هستند اما تعداد آن ها به نسبت متقاضیان بینی طبیعی قدری کمتر است. چراکه افراد با داشتن چنین انتخابی باید به عوارض احتمالی آن از جمله اختلالات تنفسی نیز فکر کنند. اصولا انجام عمل بینی خیلی عروسکی از سوی بهترین جراح بینی در تهران توصیه نمی شود.اما اگر سلیقه شما این چنین است بهترین جراح بینی فانتزی باید قدرت تشخیص این را داشته باشد که فرم بینی تا جایی تغییر پیدا کند که تنفس بیمار دچار اختلال نشود.

عمل بینی نیمه فانتزی

عمل بینی نیمه فانتزی به یکی از انواع مدل های عمل بینی گفته می شود که ظاهری بین مدل طبیعی و فانتزی دارد. بسیاری از بانوان و آقاایانی که می خواهند بینی خود را عمل کنند، تمایل دارند که ظاهر آن چیزی بین بینی های طبیعی و فانتزی باشد. یعنی نه بیش از حد سر بالا باشد و نه طوری باید که انجام جراحی بینی از دید اطرافیان پنهان بماند.

عمل-جراحی-بینی-نیمه-فانتزی
نمونه کار عمل بینی ترمیمی استخوانی

جراحی بینی ترمیمی

این عمل نیز زمانی انجام می شود که فرد به دلیل نارضایتی از ظاهر بینی و یا بروز اختلالاتی نظیر تنگی تنفس برای انجام دومین عمل بینی اقدام می کند. اما هر آن چه که در رابطه با انتخاب جراح بینی خوب در تهران گفتیم در ترمیم بینی اهمیت دو چندان پیدا می کند. انتخاب بهترین جراح ترمیم بینی مرحله فوق العاده مهمی است زیرا حساسیت این عمل به اندازه ای بالا است که برخی از جراحان حتی از انجام عمل دوباره بینی که پزشکان دیگر انجام داده اند  امتناع می کنند و مسئولیت آن را به عهده نمی گیرند.

یک جراح بینی خوب باید چه معیارهایی را در نظر بگیرد؟

باید بدانید که هدف از این عمل تنها کوچک کردن بینی نیست بنابراین جراح بینی خوب در تهران باید در این روند، معیار های مختلفی را در نظر بگیرد. این معیارها می توانند در نتیجه نهایی بسیار موثر باشد. بهترین جراح بینی در تهران باید معیار های زیر را در این عمل مد نظر بگیرد:

افتادگی نوک بینی باید برطرف شود.

عمل بینی نباید به عصب های بویایی آسیب وارد کند.

سوراخ های بینی نباید بیش از حد استاندارد کوچک شوند.

بینی نباید بیش از اندازه کوچک و یا سر بالا (خوکی) باشد.

بافت های بینی باید تقویت شود و نباید بافت های پشت بینی کاهش پیدا کند.

ویژگی های بهترین جراح بینی در تهران

برخی از معیارها و فاکتورها وجود دارند که توجه به آن ها می تواند کار فرد در زمینه انتخاب یک بهترین جراح بینی در تهران را آسان تر کند. به طور کلی یک جراح بینی باید ویژگی های زیر را داشته باشد:


انتخاب بهترین روش عمل بینی

قطعا می دانید که در حال حاضر این عمل را به صورت بسته و یا باز انجام می دهند. غالب جراحان جراحی بینی باز را در اولویت می دانند. این انتخاب به دلیل داشتن دید گسترده و پایین تر بودن خطا در حین عمل است. بنابراین بهترین جراح بینی در تهران را در انتخاب نوع عمل آزاد گذارید تا بهترین و اثر بخش ترین روش را انتخاب کند. اگر جراح بینی شما خوب و دقیق باشد می تواند بهترین تصمیم را بگیرد که عمل بینی بسته برایتان مناسب تر است یا باز.

فرق عمل بینی بسته و باز

داشتن نمونه کارهای زیبا

در تهران بسیاری از همکاران جراح پلاستیک و گوش و حلق و بینی دکتر علی بصام هستند که در این زمینه عمل های بینی موفقیت آمیز با نتیجه های زیبا را رقم زده اند. اما این که شما کدام را انتخاب کنید، به تحقیق و سلیقه خود شما بستگی دارد.

قطعا دیدن نمونه کارهای قبل و بعد از عمل بینی می تواند کمک شایانی به شما بکند. حتما در جلسه مشاوره از پزشک خود بخواهید تعدادی از تصاویر جراحی های خود را به شما نشان دهد و یا اگر در فضای اینستاگرام نمونه کارهای وی در دسترس هستند، خودتان آنالیز اولیه خود را در بین نمونه ها انجام دهید.


دریافت هزینه مناسب و معقول

برخی افراد بر این باورند که هر مقدار که بهترین جراح بینی در تهران هزینه بیشتری را مطالبه کند نشان دهنده تبحر او در این زمینه است. باید بیان کنیم که این باوری اشتباه است. هزینه عمل بینی اگرچه از نوسانات بالایی برخوردار است، اما این نشانه دهنده هزینه بالا و رضایت بیشتر نیست. لذا مراجعین باید دقت داشته باشند برای ارزیابی بهترین جراح بینی در تهران خود نیازمند تحقیق در میزان تخصص و داشتن اطلاعات کافی در تعداد جراحی های موفق وی هستند.

اما در رابطه با عمل بینی ارزان هم باید گفت برخی از قیمت ها واقعا منطقی نیستند. دستمزد جراح بینی خوب در تهران ، هزینه های کلینیک جراحی و بیهوشی عمل بینی همگی در مجموع باید رقمی منطقی را حاصل بیاورند. از واژگانی که توسط برخی افراد هم می شنویم مانند جراحی بینی اقساطی باید گفت این هم منطقی نیست که این عمل در چنین شرایط اقتصادی برای فرد در اولویت قرار بگیرد.

call-gif

داشتن بورد تخصصی

شما باید حتما وظیفه عمل بینی خود را به پزشکی محول کنید که دارای بورد تخصصی جراحی بینی است. چنین بهترین جراح بینی در تهران می تواند با داشتن دانش کافی، گذراندن دوره های لازم و کسب مهارت های مورد نیاز برای انجام عمل بینی به بهترین شکل، نتیجه ای دل چسب و زیبا از رینوپلاستی را برای شما رقم بزند.


توصیه های دکتر بصام، در زمینه عمل بینی

زمانی که به بهترین جراح بینی در تهران مراجعه می کنید بر اساس دانش و تجربه ای که دارد توصیه هایی ارائه می کند که برای تصمیم گیری در خصوص انجام یا عدم انجام عمل بینی و نیز اقدامات بعد از آن ضرورت دارد. مهم ترین آن ها:

 • برای انجام عمل سریعا اقدام کنید اما در این مسیر عجول نباشید: عجله برای انجام عمل بینی باعث می شود که نتوانید درست تصمیم گیری کنید و از طرف دیگر احتمالاً در انتخاب جراح بینی خوب در تهران دچار اشتباه شوید. در ابتدا به اندازه کافی تحقیق و پرس و جو داشته باشید تا نهایتاً روند عمل را به دست یک جراح بینی معتبر و خوب بسپارید.
 • به تخصص و تجربه بهترین جراح بینی در تهران اعتماد داشته باشید و به توصیه های وی در مسیر عمل بینی توجه کنید. گوش فرا دادن به توصیه ها و صحبت های جراح بینی متخصص و معتبر باعث می شود که روند انجام عمل با موفقیت بیشتری طی می شود.
 • تمامی مراقبت های بعد از عمل بینی تجویز شده توسط جراح بینی خوب در تهران را به درستی و با دقت انجام دهید. زیرا که اقدامات مراقبتی به اندازه روند عمل اهمیت دارد و در موفقیت نتیجه عمل اثر گذار است.
 • سعی کنید که در صورت بروز هرگونه مشکل و در صورتی که شرایطی غیر طبیعی را بعد از عمل بینی تجربه می کنید در اولین فرصت با بهترین جراح بینی در تهران درمیان بگذارید. به میزانی که سریعاً عوارض بعد از عمل بینی تشخیص و درمان شوند احتمال وخامت وضعیت مراجعه کننده کاهش پیدا می کند.
 • نتیجه این عمل تا حدودی زیادی به ساختار و فرم بینی شما وابسته است بنابراین بهتر است که اگر نتیجه ای حاصل شده است به عدم تخصص و مهارت جراح مربوط ندانید و تصور نکنید بهترین جراح بینی در تهران اشتباهی انجام داده است.
 • انتظارات خود را در خصوص نتیجه عمل منطقی کنید. جراح بینی خوب در تهران نیز تلاش می کند که زاویه نگاه شما را در خصوص نتیجه عمل تصحیح کند تا واقع بیانه در روند عمل گام بردارید. تصحیح نگاه شما باعث می شود که بعد از عمل و مشاهده نتیجه دچار پشیمانی و سرخوردگی نشوید و از نتیجه حاصل شده راضی باشید.
عفونت-بعد-از-عمل-بینی

سوالاتی که از دکتر بصام می پرسید

در ادامه می خواهیم مهم ترین سوالاتی که شما در وبسایت دکتر بصام و پیج اینستاگرام ایشان مطرح می کنید را مورد بررسی قرار داده و پاسخ های درست و علمی برای هر یک آن ها ارائه کنیم:

دکتر علی بصام

دکتر علی بصام

دکتر علی بصام، متخصص گوش و حلق و بینی، با بیش از ده سال سابقه جراحی بینی
دارای بورد تخصصی گوش و حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی تهران – سال ۱۳۸۸
فلوشیپ اتولوژی از دانشگاه علوم پزشکی تهران – سال ۱۳۹۰
برچسب ها:
مقالات مرتبط
جراحی بینی

جراحی بینی

عمل بینی امروزه یکی از رایج ترین و پرطرفدار ترین انواع جراحی زیبایی در سراسر دنیاست. اگر تا به حال به فکر انجام جراحی بینی افتاده باشید، حتما سوالات مختلفی را از خود پرسیده اید. در این مقاله می خواهیم به تمامی پرسش های...

مراقبت های بعد از عمل بینی

مراقبت های بعد از عمل بینی

یکی از مهم ترین موضوعاتی که بعد از عمل بینی مطرح می شود، مسئله مراقبت های بعد از عمل بینی است. به همین دلیل در این مطلب تصمیم داریم تا به موضوع اقدامات بعد از جراحی بینی بپردازیم. با ما همراه باشید. ابتدا توضیح مختصری...

عمل بینی طبیعی + نمونه کارهای فوق العاده

عمل بینی طبیعی + نمونه کارهای فوق العاده

در حال حاضر افراد بسیاری به منظور انجام جراحی بینی طبیعی با این دید به جراحان بینی مراجعه می کنند که می خواهند بینی طبیعی داشته باشند. افرادی نیز به دلیل مواجهه با عوارض بعد از جراحی بینی فانتزی و غیر طبیعی برای عمل...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۷۸ دیدگاه ها
 1. گلی

  سلام دکتر بصام عزیز
  من دو سال پیش بینیمو پیش یه جراح خیلی نابلد عمل کردم. میشه بیام برای ترمیم یا باید زودتر می اومدم؟
  چند ماه پیش دخترداییم پیشتون عمل کرد، انقدر دماغش خوب شده که باورم نمیشه.
  واقعا شما بهترین جراحی بینی تهران هستید. از اولش باید می اومدم پیش خودتون. ممنون میشم جواب سوالمو بدین.

  پاسخ
  • دکتر علی بصام

   سلام ممنون از لطف شما. بله امکان ترمیم همواره وجود داره ولی برای دادن نظر قطعی باید حتما معاینه تون کنم. اتفاقا هر چه زمان بیشتری از عمل اول بگذره برای انجام جراحی ترمیمی بینی مناسب تر هست. نگران نباشید.

   پاسخ
 2. تارا

  سلام دکتر بصام عزیز
  شما واقعا بهترین جراح بینی در تهران هستید. من سه ماه پیش بینیمو پیشتون عمل کردم و با این که‌گوشتی بود ولی عااااااالی شده

  پاسخ
  • دکتر علی بصام

   سپاسگزارم از لطفتون. رضایت شما هدف ماست

   پاسخ
  • وحید

   سلام از مطالبتون خیلی استفاده کردم ممنونم امیدوارم موفق و پیروز باشید

   پاسخ
 3. سحر

  دکتر عالی هستی شما

  پاسخ
  • دکتر علی بصام

   ممنونم، لطف شما رو می رسونه

   پاسخ
 4. زیبا

  هزینه عمل چقدر میشه ؟

  پاسخ
  • دکتر علی بصام

   لطفا اینستاگرام دایرکت بدید تا خدمتتون عرض کنم هزینه عمل بینی رو

   پاسخ
 5. کیوان نیک پور

  دکتر جان هزینه ترمیم بینی رو لطف میکنید؟

  پاسخ
  • دکتر علی بصام

   اینستاگرام دایرکت بدید. اونجا خدمتتون اعلام می کنم

   پاسخ
 6. فاطمه خانی

  دکترجان من یکبار بینیم رو عمل کردم اما اصلا از فرمش راضی نیسم میخوام ترمیم پیشتون انجام بدم میشه راهنماییم کنید

  پاسخ
  • دکتر علی بصام

   بله امکان ترمیم هست در صورتی که معاینه بشید و پتانسیل های بینیتون بررسی بشن. برای گرفتن وقت مشاوره با مطب تماس بگیرید

   پاسخ
 7. لیلی خانی

  دکتر بصام کار ترمیم بینیشون هم. خوبه، من عمل ترمیم. بینی انجام دادم پیششون، فوق. العاده راضیم

  پاسخ
  • دکتر علی بصام

   سپاس از لطف شما

   پاسخ
 8. سولماز

  دختر خاله من پیش شما عمل مرده خیلی راضیهههه کارتون خیلی خوبه آقای دکتر

  پاسخ
  • دکتر علی بصام

   ممنون از لطف شما

   پاسخ
 9. مریم

  دکتر برای عمل ترمیمی چقد باید بگذره بتونیم عمل کنیم؟ بعد بینی من فانتزیه میتونم طبیعی عمل کنم؟

  پاسخ
  • دکتر علی بصام

   استاندارد زمان لازم برای ترمیم بینی یک ساله اما اگر مشکلات شدید تنفسی داشته باشید، میشه زودتر هم عمل کنید. باید بینیتون بررسی بشه برای تبدیل مدل فانتزی به طبیعی

   پاسخ
   • شادی

    ممنون دکترجان من از جراحی بینیم یک سال میگذره و اصلا هیچ مشکلی ندارم .

    پاسخ
 10. سولماز

  اقای دکتر شما بی نظیرید دختر خاله من پیشتون عمل کرده خیلی خوب شده

  پاسخ
 11. melody

  نمونه کارها خیلی خوب بودن . موفق و پیروز باشید.

  پاسخ
 12. مهتاب حسنخانی

  یعنی من هر سوالی درباره عمل بینی داشتم جوابشو تو مقالتون گرفتم خیلی کامل و عالی بود
  از وقتی بینیمو پیشتون عمل کردم سایتتون رو دنبال میکنم مقالات خیلی خوبی میذارید

  پاسخ
 13. مژگان برات زاده

  دکتر در مورد الزام تزریق کورتون برای کاهش ورم بینی بعد از جراحی یه توضیحی میدید؟

  پاسخ
 14. حمید یوسفی

  الان وقت عمل بگیریم برای سال آینده هزینه های سال بعد رو محاسبه میکنید دکتر؟

  پاسخ
 15. ذینه حداد

  دکترجان عمل ترمیمی هم انجام میدید؟ چند؟

  پاسخ
 16. bardia_babaei_

  بهترین دکتر برای رفع افتادگی بینی هستید واقعا ممنونم ازتون

  پاسخ
 17. سپیده

  انتخاب دکتر برای جراحی بینی خیلی سخته. یادمه کلی سرچ کردم از بیمارای قبلیتون پرسیبدم نمونه کاراتونو دیدم تا بالاخره اومدم پیش شما. واقعا خیلی راضیم از بینیم الان به
  همه هم شمارو معرفی می کنم. ممنونم ازتون دکتر

  پاسخ
 18. ذینه حداد

  مقاله خوبی بود

  پاسخ
 19. سینا براتی

  کارتون حرف نداره

  پاسخ
 20. نیما

  سلام
  وقت بخیر
  نمونه کارهاتون عالی هستن
  آیا عمل بینی گوشتی هم دارید؟
  هزینه رو میفرمایید؟

  پاسخ
 21. mehdi

  مقاله جالبی بود

  پاسخ
 22. mehdi

  دیدگاهمقاله جالبی بود

  پاسخ
 23. افسانه

  مطلب بسیار عالی بود و نمونه کارهاتون رو دیدم خیلی عالیه، بینی من گوشتیه لطفا هزینه حدودی رو لطف میکنید

  پاسخ
 24. منیره

  چقدر نمونه کارهاتون خوبه آقای دکتر

  پاسخ
 25. fatemeh

  سلام الان وقت بگیریم برای عمل کی نوبتمون میشه و نوبت ها چند ماهه هستش ؟

  پاسخ
 26. سارا

  مدلهای جراحی بینی تون خیلی طبیعیه من یکم میخوام فانتزی دربیاد ولی خیلی تابلوعم نباشه

  پاسخ
 27. fatemeh

  سلام میخواستم بدونم زمانبندی های عمل به چه صورتی هست ؟ الان نوبت بگیریم کی نوبتمون میشه ؟

  پاسخ
 28. فرشته میرزایی

  کل عمل بینی اگر شکستگی داشته باشیم چند ساعت طول میکشه؟

  پاسخ
 29. فرشته میرزایی

  اگر شکستگی بینی داشته باشیم چقدر جراحی طول میکشه؟

  پاسخ
 30. مجید

  سلام جناب دکتر

  ممکنه جراحی بینی خیلی خوب باشه و نیاز به عمل ترمیمی نباشه یا عمل ترمیمی همیشه لازم؟ بینی من گوشتی

  پاسخ
 31. فرشته میرزایی

  اگر شکستگی داشته باشیم چقدر عمل طول میکشه؟

  پاسخ
 32. محمدرضا حسن زاده

  واقعا کارشون حرف نداره قبل و بعد ها علی بود👌🏻👌🏻👌🏻🔥

  پاسخ
 33. سالار

  سلام و سپاس از سایت زیبا و مطالب مفیدتون 👏👌🙏 برای اطلاع از هزینه ها فقط باید حضوری نوبت گرفت؟ چون شهرستان هستند.

  پاسخ
 34. سالار

  هزینه ترمیمی بیشتر هست؟

  پاسخ
 35. سارا

  مقاله مفیدی بود نمونه کارها هم خیلی خوب بود، میشه یه حدودی از هزینه عمل بینی بفرمایید

  پاسخ
 36. پری

  دکتر بصام شما واقعا نیازی به تعریف ندارید دکتر با اخلاق و ماهر

  پاسخ
 37. کیانا

  سلام دکتر بصام عزیز واقعا ازتون ممنونم من اصلا فک نمیکردم نتیجه عمل بینیم انقدر خوب بشه چون گوشتیه ولی شما کاملا تصوراتمو عوض کردین
  خیلی خیلی ممنونم ازتون

  پاسخ
 38. مهیار

  هزینه عمل به چه صورتی هستش ؟

  پاسخ
 39. مهیار

  هزینه عمل به چه صورتی هستش؟

  پاسخ
 40. حامد ن

  دکتر جان توی تصمیمم برای جراحی بینی توسط شما دیگه هیچ شکی ندارم
  فقط قبلش می تونم با شما به صورت آنلاین مشاوره داشته باشم؟

  پاسخ
 41. نسترن کشوردوست

  از مجموعه ماورانت ممنونم که شما رو به من معرفی کرد

  پاسخ
 42. فاطمه فهیم

  ببحشید خواهر من۳ماهه زایمان کرده، چند ماه بعد میتونه جراحی کنه؟

  پاسخ
 43. آرمان

  کارتون فوق العاده است اقای دکتر

  پاسخ
 44. مریم

  کارتون عالیه واقعا لذت بردم نمونه کارهاتونو دیدم

  پاسخ
 45. Hosein m

  واقعا تبحر دارین تو کارتون. همه راضی از پیشتون برمی‌گردن. عالی هستید

  پاسخ
 46. هادی احمدی

  خیلی هم عاالی 👏

  پاسخ
 47. سعیده خانم

  شما بهترینید من برای ترمیم اومد پیشتون مشکل تنفسیم کاملا برطرف شده

  پاسخ
 48. زیبا

  چتد وقت بعد جراحی اول میشه ترمیمی لنجام داد

  پاسخ
 49. درسا

  ممنون برای مطالب خوبتون
  شما ترمیم هم انجام میدین؟هزینش چقدر هست؟؟

  پاسخ
 50. رؤیا

  بعد از عمل صدامون تغییر میکنه؟؟

  پاسخ
 51. محسن صادقی

  آیا بینی گوشتی قابل برگشت هست؟

  پاسخ
 52. پارسا

  از آشنایی با جناب دکتر بصام بسیار خوشحالم و مشاوره های خیلی خوبی برای بیمارانشون دارن

  پاسخ
 53. وحید

  سلام از مطالبتون خیلی استفاده کردم ممنونم امیدوارم موفق و پیروز باشید.

  پاسخ
 54. یاسمین

  من همیشه دعاتون میکنم فوقالعاده ترین دکتر

  پاسخ
 55. علیرضا خ

  می تونیم عکس از بینی و صورت بفرستیم و مشاوره داشته باشیم؟

  پاسخ
  • دکتر علی بصام

   سلام
   بله با شماره ی ۰۲۱۸۸۲۰۵۶۲۶ تماس بگیرید.

   پاسخ
 56. زهرا

  به صورت های گرد بینی فانتزی بیشتر میاد یل طبیعی؟

  پاسخ
 57. maryam

  دکتر من بینی گوشتی دارم، آیا امکان جراحی بینی فانتزی هست یا خیر؟

  پاسخ
 58. گیتی

  نمونه کاراتون خیلی قشنگه آقای دکتر

  پاسخ
 59. شیما

  سلام خداروشکر الان یه ساله عمل کرده مشکل تنگی نفسمم حل شده

  پاسخ
  • دکتر علی بصام

   سلام خداروشکر که راضی بودید.

   پاسخ
 60. فاطیما

  خیلی طبیعی عمل میکنن و این یه حسن واقعا

  پاسخ
 61. آیریک

  نمونه کار اولی که توی مقاله گذاشتین خیلی خوب عمل شده مدل بینیشون چی هست طبیعی یا فانتزی ؟

  پاسخ
 62. سمانه

  سایت خیلی خوبی دارید مطالبتون رو خوندم و خیلی استفاده کردم

  پاسخ
 63. پریسا

  عاایه نمونه کارهاتون 👌🏻👌🏻

  پاسخ
 64. فاطمه مرادی

  هزینه ترمیم بینی رو لطف میکنید؟

  پاسخ
  • دکتر علی بصام

   سلام لطفا با شماره های مطب تماس بگیرید

   پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *