مدت زمان مطالعه ۱۷ دقیقه
دکتر علی بصام / رینوپلاستی / بهترین جراح بینی در تهران
اینستاگرام دکتر بصام

بهترین جراح بینی در تهران

۳.۵/۵
عمل-بینی-دخترانه-طبیعی

چرا انتخاب بهترین جراح بینی در تهران کار سختی است؟

قطعا اگر ساکن شهرهای بزرگی مانند تهران هستید، انتخاب از میان تعداد زیادی از جراحان بینی برایتان کار دشواری خواهد بود. مسلماً همه تلاش شما این است که بهترین جراح بینی در تهران را انتخاب کنید؛ به گونه ای که می خواهید هزینه این عمل به شما فشار نیاورد و همچنین تبحر جراح شما بالا باشد تا بتوانید با خیال راحت به پزشک خود اعتماد کنید و از این که نتیجه عملتان صد در صد خوب خواهد شد، مطمئن شوید.

چگونه باید بهترین جراح بینی تهران را پیدا کنیم؟

همان طور که اشاره شد یافتن بهترین جراح بینی در تهران در خیل کثیر جراحان بینی شهر تهران کار دشواری است. بنابراین متقاضیان باید زمان بسیاری را برای انتخاب جراح خود صرف کنند. اصلی ترین روش های یافتن یک جراح بینی خوب در تهران عبارتند از:


شبکه های اجتماعی

بسیاری از جراحان بینی در ایران هستند که در شبکه های اجتماعی مختلف نظیر اینستاگرام، آپارات، توییتر، لینکدین و … فعالیت می کنند. شما می توانید با بررسی فعالیت جراح مورد نظر خود در شبکه های اجتماعی مختلف و دیدن نوشته ها و نمونه کارهای وی از این طریق، تصمیم گیری خود برای انتخاب بهترین جراح بینی در تهران را راحت تر کنید.


توصیه دوستان و آشنایان

اما خانم ها و آقایانی هستند که حساس ترند و باز هم نمی توانند برای انتخاب بهترین جراح بینی در تهران تصمیم گیری کنند شاید با دیدن نمونه کارها در صفحات مختلف و مدل های بینی متفاوت باز هم سر در گم شوند. پیشنهاد ما در این مواقع اعتماد به کسانی است که نزد همان دکتر عمل بینی خوبی را پشت سر گذاشته اند که شما می توانید از آن ها پرس و جو کنید. اگر یکی از بستگان و آشنایان شما به طور قاطع می تواند به شما بهترین جراح بینی در تهران معرفی کند که ۱۰۰% برای شما مناسب خواهد بود، می توانید به او اعتماد کنید.

نتیجه عمل اطرافیان یک تجربه صفر تا صد عمل بینی است.

مشاهده نمونه کار

در تصاویر زیر نمونه هایی از تصاویر سلفی زیباجویان عزیزی را می بینید که با دکتر علی بصام بهترین جراح بینی در تهران عمل بینی را تجربه کرده اند:

رضایت از عمل بینی 2
رضایت از عمل بینی 11
رضایت از عمل بینی 9
رضایت از عمل بینی 6
نمونه کار قبل و بعد عمل بینی3
رضایت از عمل بینی 4

شرکت در جلسه مشاوره با جراح بینی

اگر توانسته اید بهترین جراح بینی در تهران را بیابید، در یک جلسه مشاوره قبل از عمل تمامی سوالات خود را از وی پرسیده و از مشاوره او در انتخاب بهترین نوع عمل بینی استفاده کنید. سعی کنید خواسته ها و انتظارات خود از این عمل را با وی در میان گذارید. فراموش نکنید رضایت از نتیجه عمل فقط و تنها در گرو انتخاب یک جراح خوب نیست، شما می بایست مراقبت های بعد از عمل بینی را نیز با دقت رعایت کنید.

طبیعی است که شما استرس دارید، ممکن است گاها حتی در حین این که در جست و جوی بهترین جراح بینی در تهران هستید دو دل شوید و به این دلیل که تردید دارید نتیجه عمل قابل قبول باشد، سر در گم شوید. اگر در تهران زندگی می کنید، یا می خواهید که بینی خود را در این شهر عمل کنید، خواندن نکات زیر می تواند به شما در داشتن انتخاب درست جراح بینی کمک کند:

جراح بینی خوب در تهران ابتدا بینی بیمار را دقیق بررسی و معاینه میکند و روند عمل را در ذهن خود مجسم میکند. سپس سعی میکند نگاهی واقع بینانه برای بیمار ایجاد کند تا بعد از عمل بیمار دچار سرخوردگی نشود. پزشک در این جلسات مشاوره باید در مورد سابقه پزشکی بیمار نیز اطلاعات لازم را به دست آورد و از داروهایی که مصرف می کند آگاه شود.

در این حین لازم است او را از خطرات عمل آگاه کند و پس از گرفتن تصمیم قطعی برای عمل مراقبت های لازم را به بیمار بگوید. پس از انجام آزمایش های مربوطه بیمار میتواند تاریخ عمل را مشخص کند.

بیشتر بخوانید: برای برطرف کردن مشکلات روحی بعد از عمل بینی چه باید کرد؟


جستجو در گوگل

شاید در شهرهای کوچک تر از تهران انتخاب یک جراح بینی خوب در تهران راحت تر باشد زیرا نتیجه عمل بینی آن ها را می توانید در دوست و آشنایان خود راحت تر پیدا کنید. اما تهران فرق می کند. شما باید علاوه بر توصیه افراد اطراف خود، باید به صورت کاملا واقع بینانه عملکرد آن جراح بینی را مورد بررسی قرار دهید. این کار می تواند از طریق جستجو در گوگل و مشاهده نمونه کارهای پزشک انجام شود.

سرچ-سایت-دکتر-بصام

انواع خدمات یک جراح بینی

همان طور که اشاره کردیم، انجام عمل بینی برای گروهی از افراد بسیار ضروری است. امروزه با پیشرفت علم پزشکی و دانش و ابزار مورد استفاده در عمل های زیبایی، روش های مختلفی برای انجام این جراحی ها بر روی نقاط مختلف بدن ایجاد شده اند. یکی از مهم ترین و رایج ترین انواع عمل زیبایی، عمل بینی توسط بهترین جراح بینی در تهران است که در ادامه انواع آن را بررسی خواهیم کرد:

نمونه تمام رخ جراحی بینی گوشتی
تصحیح قوز سرتاسری بینی
عمل-بینی-دخترانه-طبیعی
عمل بینی استخوانی فانتزی
جراحی بینی استخوانی نیمه فانتزی
نمونه-کار-عمل-بینی-نیمه-فانتزی

یک جراح بینی خوب باید چه معیارهایی را در نظر بگیرد؟

باید بدانید که هدف از این عمل تنها کوچک کردن بینی نیست بنابراین جراح بینی خوب در تهران باید در این روند، معیار های مختلفی را در نظر بگیرد. این معیارها می توانند در نتیجه نهایی بسیار موثر باشد. بهترین جراح بینی در تهران باید معیار های زیر را در این عمل مد نظر بگیرد:

✅ افتادگی نوک بینی باید برطرف شود.

✅ عمل بینی نباید به عصب های بویایی آسیب وارد کند.

✅ سوراخ های بینی نباید بیش از حد استاندارد کوچک شوند.

✅ بینی نباید بیش از اندازه کوچک و یا سر بالا (خوکی) باشد.

✅ بافت های بینی باید تقویت شود و نباید بافت های پشت بینی کاهش پیدا کند.

برخی از معیارها و فاکتورها وجود دارند که توجه به آن ها می تواند کار فرد در زمینه انتخاب یک بهترین جراح بینی در تهران را آسان تر کند. به طور کلی یک جراح بینی باید ویژگی های زیر را داشته باشد:


❇️ انتخاب بهترین روش عمل بینی

قطعا می دانید که در حال حاضر این عمل را به صورت بسته و یا باز انجام می دهند. غالب جراحان جراحی بینی باز را در اولویت می دانند. این انتخاب به دلیل داشتن دید گسترده و پایین تر بودن خطا در حین عمل است. بنابراین بهترین جراح بینی در تهران را در انتخاب نوع عمل آزاد گذارید تا بهترین و اثر بخش ترین روش را انتخاب کند. اگر جراح بینی شما خوب و دقیق باشد می تواند بهترین تصمیم را بگیرد که عمل بینی بسته برایتان مناسب تر است یا باز.

فرق عمل بینی بسته و باز

❇️ داشتن نمونه کارهای زیبا

در تهران بسیاری از همکاران جراح پلاستیک و گوش و حلق و بینی دکتر علی بصام هستند که در این زمینه عمل های بینی موفقیت آمیز با نتیجه های زیبا را رقم زده اند. اما این که شما کدام را انتخاب کنید، به تحقیق و سلیقه خود شما بستگی دارد.

قطعا دیدن نمونه کارهای قبل و بعد از عمل بینی می تواند کمک شایانی به شما بکند. حتما در جلسه مشاوره از پزشک خود بخواهید تعدادی از تصاویر جراحی های خود را به شما نشان دهد و یا اگر در فضای اینستاگرام نمونه کارهای وی در دسترس هستند، خودتان آنالیز اولیه خود را در بین نمونه ها انجام دهید.


❇️ دریافت هزینه مناسب و معقول

برخی افراد بر این باورند که هر مقدار که بهترین جراح بینی در تهران هزینه بیشتری را مطالبه کند نشان دهنده تبحر او در این زمینه است. باید بیان کنیم که این باوری اشتباه است. هزینه عمل بینی اگرچه از نوسانات بالایی برخوردار است، اما این نشانه دهنده هزینه بالا و رضایت بیشتر نیست. لذا مراجعین باید دقت داشته باشند برای ارزیابی بهترین جراح بینی در تهران خود نیازمند تحقیق در میزان تخصص و داشتن اطلاعات کافی در تعداد جراحی های موفق وی هستند.

اما در رابطه با عمل بینی ارزان هم باید گفت برخی از قیمت ها واقعا منطقی نیستند. دستمزد جراح بینی خوب در تهران ، هزینه های کلینیک جراحی و بیهوشی عمل بینی همگی در مجموع باید رقمی منطقی را حاصل بیاورند. از واژگانی که توسط برخی افراد هم می شنویم مانند جراحی بینی اقساطی باید گفت این هم منطقی نیست که این عمل در چنین شرایط اقتصادی برای فرد در اولویت قرار بگیرد.

call-gif

❇️ داشتن بورد تخصصی

شما باید حتما وظیفه عمل بینی خود را به پزشکی محول کنید که دارای بورد تخصصی جراحی بینی است. چنین بهترین جراح بینی در تهران می تواند با داشتن دانش کافی، گذراندن دوره های لازم و کسب مهارت های مورد نیاز برای انجام عمل بینی به بهترین شکل، نتیجه ای دل چسب و زیبا از رینوپلاستی را برای شما رقم بزند.


توصیه های دکتر بصام، بهترین جراح ببینی در تهران

زمانی که به بهترین جراح بینی در تهران مراجعه می کنید بر اساس دانش و تجربه ای که دارد توصیه هایی ارائه می کند که برای تصمیم گیری در خصوص انجام یا عدم انجام عمل بینی و نیز اقدامات بعد از آن ضرورت دارد. مهم ترین آن ها:

عفونت-بعد-از-عمل-بینی

سوالات متداول بهترین جراح بینی در تهران

در ادامه می خواهیم مهم ترین سوالاتی که شما در وبسایت دکتر بصام و پیج اینستاگرام ایشان مطرح می کنید را مورد بررسی قرار داده و پاسخ های درست و علمی برای هر یک آن ها ارائه کنیم:

چه راه هایی برای پیدا کردن بهترین جراح بینی در تهران وجود دارند؟

– شما میتوانید در وهله اول از آشنایان، دوستان و نزدیکان خود که خودشان و یا اطرافیانشان جراحی بینی انجام دادند سوال کنید و نظرشان را بپرسید.
– شما میتوانید در موتور های جست و جو مانند گوگل کلمه “بهترین جراح بینی در تهران” را سرچ کنید و لیستی از بهترین پزشکان تهیه کنید. همچنین شما میتوانید با مراجعه به سایت هر پزشک اطلاعاتی کاملی از سوابق او کسب کنید.
– شبکه های اجتماعی پر مخاطبی چون اینستاگرام یکی دیگر از دسترس ترین امکاناتی هستند که شما میتوانید در آن نمونه کار های پزشک و همچنین نظرات مراجعین را ببینید.

اصلی ترین ویژگی های بهترین جراح بینی در تهران چیست؟

– پزشک باید مهارت کافی برای استفاده از انواع تکنیک های عمل بینی را داشته باشد.
– بهترین دکتر عمل بینی باید از جدید ترین و به روز ترین تکنولوژی ها در زمینه عمل بینی اطلاع داشته باشد.
– پزشک باید درک درستی از اصول زیبایی شناختی داشته باشد.
– دکتر خوب عمل بینی باید برای هر بیمار وقت کافی بگذارد و با توجه به بینی او بهترین پیشنهاد را در اختیارش قرار دهد.
– بهترین جراح بینی در تهران باید سابقه کاری موفقی داشته باشد.
– بهترین دکتر عمل بینی باید بتواند فرم بینی بعد از جراحی را مجسم کند.
– بهترین جراح باید تمامی خطرات و عوارض را قبل از جراحی به بیمار گوشزد کند تا بیمار با آگاهی کامل دست به جراحی بزند. همچنین لازم است تمامی مراقبت ها لازم را به فرد بگوید.
– جراح بینی خوب در تهران باید سلامت بیمار را بیش از هر چیز دیگری در نظر بگیرد.

آیا جراحی بینی استخوانی موفق تر است؟

بینی استخوانی به دلیل ویژگی ها و ساختار کلی مناسبی که دارد، جراحی آن نتایجی را به همراه دارد که رضایت حداکثری افراد را جلب می کند. بینی های استخوانی دارای پوستی ظریف و استخوانی مستحکم هستند، پره های بینی در این نوع ظرافت خاصی دارد و میزان چربی های زیر پوست بسیار کم است.
به دلیل این که ضخامت کم پوست در موفقیت جراحی بینی نقش اساسی را ایفا می کند در جراحی بینی استخوانی شاهد روند ساده تر و نتیجه دلچسب تری خواهیم بود. نتیجه نهایی جراحی بینی استخوانی در کوتاه ترین زمان حاصل می شود و احتمال برگشت بعد از عمل بینی استخوانی نزدیک به صفر درصد می باشد.

آیا عمل ترمیم بینی حساس تر است؟

عمل ترمیمی بینی حساسیت بسیار ویژه ای دارد زیرا که بینی یک بار تحت عمل جراحی قرار گرفته است و بسیاری از بخش های بینی یک مرتبه برداشت شده است و در صورت بروز مشکل دیگر شانسی برای ترمیم وجود ندارد. بنابراین بهتر است که برای این جراحی از بهترین جراح بینی در تهران کمک بگیرید تا احتمال ایجاد خطر و پیامد منفی به کمترین میزان ممکن برسد.

زمان انجام عمل ترمیم بینی کی است؟

بهترین زمان برای انجام جراحی ترمیمی بینی یک سال بعد از عمل اولیه بینی است. زیرا که در این دوران نواحی عمل شده بهبود پیدا می کنند و پوست بینی به بخش های زیرین خود پیوند می خورد. از طرف دیگر نتیجه نهایی جراحی بینی توسط بهترین جراح بینی بعد از یک سال مشخص می شود. در نتیجه بسیاری از افرادی که وسواس های اضافی دارند، زمانی که بعد از یک سال نتیجه را مشاهده می کنند، از انجام جراحی بینی ترمیمی منصرف می شوند.

آیا عمل بینی گوشتی بر می گردد؟

به دلیل این که بینی گوشتی غضروف کوچکی دارد بعد از عمل احتمال دارد که نوک بینی دچار افتادگی شود. در گذشته به دلیل دانش و تخصص کم جراحان بینی و عدم پیشرفت تکنیک پزشکی احتمال داشت که بعد از مدت زمانی افتادگی نوک بینی ایجاد شود. اما این روزها این احتمال کم شده است.

دکتر علی بصام

دکتر علی بصام

دکتر علی بصام، متخصص گوش و حلق و بینی، با بیش از ده سال سابقه جراحی بینی
دارای بورد تخصصی گوش و حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی تهران – سال ۱۳۸۸
فلوشیپ اتولوژی از دانشگاه علوم پزشکی تهران – سال ۱۳۹۰
برچسب ها:
مقالات مرتبط
عمل بینی بسته بدون بخیه

عمل بینی بسته بدون بخیه

یکی از مهم ترین سردرگمی هایی که برای افراد متقاضی عمل بینی پیش می آید، در زمینه انتخاب بهترین روش انجام عمل بینی است. راه های مختلفی برای دسته بندی انواع رینوپلاستی وجود دارد که یکی از آن ها بر اساس نحوه ایجاد برش است....

افتادگی بینی بعد از عمل

افتادگی بینی بعد از عمل

افتادگی بینی بعد از عمل یکی از عوارض این جراحی است که در صورتی که این جراحی توسط جراح با تجربه و همچنین به صورت درست واصولی انجام نشود، بروز پیدا خواهد کرد و در این عارضه نوک بینی فرد حالت افتاده ای پیدا کرده و منجر به...

بهترین فصل برای عمل بینی چه زمانی است؟

بهترین فصل برای عمل بینی چه زمانی است؟

انتخاب بهترین فصل برای جراحی بینی، اهمیت بسیاری در نتیجه نهایی و راحتی بعد از جراحی دارد. فصل پاییز و زمستان به عنوان فصل‌های مناسب برای جراحی بینی شناخته می‌شوند. در این فصل‌ها، دمای محیط پایین‌تر است که می‌تواند به...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۷۸ دیدگاه ها
 1. گلی

  سلام دکتر بصام عزیز
  من دو سال پیش بینیمو پیش یه جراح خیلی نابلد عمل کردم. میشه بیام برای ترمیم یا باید زودتر می اومدم؟
  چند ماه پیش دخترداییم پیشتون عمل کرد، انقدر دماغش خوب شده که باورم نمیشه.
  واقعا شما بهترین جراحی بینی تهران هستید. از اولش باید می اومدم پیش خودتون. ممنون میشم جواب سوالمو بدین.

  پاسخ
  • دکتر علی بصام

   سلام ممنون از لطف شما. بله امکان ترمیم همواره وجود داره ولی برای دادن نظر قطعی باید حتما معاینه تون کنم. اتفاقا هر چه زمان بیشتری از عمل اول بگذره برای انجام جراحی ترمیمی بینی مناسب تر هست. نگران نباشید.

   پاسخ
 2. تارا

  سلام دکتر بصام عزیز
  شما واقعا بهترین جراح بینی در تهران هستید. من سه ماه پیش بینیمو پیشتون عمل کردم و با این که‌گوشتی بود ولی عااااااالی شده

  پاسخ
  • دکتر علی بصام

   سپاسگزارم از لطفتون. رضایت شما هدف ماست

   پاسخ
  • وحید

   سلام از مطالبتون خیلی استفاده کردم ممنونم امیدوارم موفق و پیروز باشید

   پاسخ
 3. سحر

  دکتر عالی هستی شما

  پاسخ
  • دکتر علی بصام

   ممنونم، لطف شما رو می رسونه

   پاسخ
 4. زیبا

  هزینه عمل چقدر میشه ؟

  پاسخ
  • دکتر علی بصام

   لطفا اینستاگرام دایرکت بدید تا خدمتتون عرض کنم هزینه عمل بینی رو

   پاسخ
 5. کیوان نیک پور

  دکتر جان هزینه ترمیم بینی رو لطف میکنید؟

  پاسخ
  • دکتر علی بصام

   اینستاگرام دایرکت بدید. اونجا خدمتتون اعلام می کنم

   پاسخ
 6. فاطمه خانی

  دکترجان من یکبار بینیم رو عمل کردم اما اصلا از فرمش راضی نیسم میخوام ترمیم پیشتون انجام بدم میشه راهنماییم کنید

  پاسخ
  • دکتر علی بصام

   بله امکان ترمیم هست در صورتی که معاینه بشید و پتانسیل های بینیتون بررسی بشن. برای گرفتن وقت مشاوره با مطب تماس بگیرید

   پاسخ
 7. لیلی خانی

  دکتر بصام کار ترمیم بینیشون هم. خوبه، من عمل ترمیم. بینی انجام دادم پیششون، فوق. العاده راضیم

  پاسخ
  • دکتر علی بصام

   سپاس از لطف شما

   پاسخ
 8. سولماز

  دختر خاله من پیش شما عمل مرده خیلی راضیهههه کارتون خیلی خوبه آقای دکتر

  پاسخ
  • دکتر علی بصام

   ممنون از لطف شما

   پاسخ
 9. مریم

  دکتر برای عمل ترمیمی چقد باید بگذره بتونیم عمل کنیم؟ بعد بینی من فانتزیه میتونم طبیعی عمل کنم؟

  پاسخ
  • دکتر علی بصام

   استاندارد زمان لازم برای ترمیم بینی یک ساله اما اگر مشکلات شدید تنفسی داشته باشید، میشه زودتر هم عمل کنید. باید بینیتون بررسی بشه برای تبدیل مدل فانتزی به طبیعی

   پاسخ
   • شادی

    ممنون دکترجان من از جراحی بینیم یک سال میگذره و اصلا هیچ مشکلی ندارم .

    پاسخ
 10. سولماز

  اقای دکتر شما بی نظیرید دختر خاله من پیشتون عمل کرده خیلی خوب شده

  پاسخ
 11. melody

  نمونه کارها خیلی خوب بودن . موفق و پیروز باشید.

  پاسخ
 12. مهتاب حسنخانی

  یعنی من هر سوالی درباره عمل بینی داشتم جوابشو تو مقالتون گرفتم خیلی کامل و عالی بود
  از وقتی بینیمو پیشتون عمل کردم سایتتون رو دنبال میکنم مقالات خیلی خوبی میذارید

  پاسخ
 13. مژگان برات زاده

  دکتر در مورد الزام تزریق کورتون برای کاهش ورم بینی بعد از جراحی یه توضیحی میدید؟

  پاسخ
 14. حمید یوسفی

  الان وقت عمل بگیریم برای سال آینده هزینه های سال بعد رو محاسبه میکنید دکتر؟

  پاسخ
 15. ذینه حداد

  دکترجان عمل ترمیمی هم انجام میدید؟ چند؟

  پاسخ
 16. bardia_babaei_

  بهترین دکتر برای رفع افتادگی بینی هستید واقعا ممنونم ازتون

  پاسخ
 17. سپیده

  انتخاب دکتر برای جراحی بینی خیلی سخته. یادمه کلی سرچ کردم از بیمارای قبلیتون پرسیبدم نمونه کاراتونو دیدم تا بالاخره اومدم پیش شما. واقعا خیلی راضیم از بینیم الان به
  همه هم شمارو معرفی می کنم. ممنونم ازتون دکتر

  پاسخ
 18. ذینه حداد

  مقاله خوبی بود

  پاسخ
 19. سینا براتی

  کارتون حرف نداره

  پاسخ
 20. نیما

  سلام
  وقت بخیر
  نمونه کارهاتون عالی هستن
  آیا عمل بینی گوشتی هم دارید؟
  هزینه رو میفرمایید؟

  پاسخ
 21. mehdi

  مقاله جالبی بود

  پاسخ
 22. mehdi

  دیدگاهمقاله جالبی بود

  پاسخ
 23. افسانه

  مطلب بسیار عالی بود و نمونه کارهاتون رو دیدم خیلی عالیه، بینی من گوشتیه لطفا هزینه حدودی رو لطف میکنید

  پاسخ
 24. منیره

  چقدر نمونه کارهاتون خوبه آقای دکتر

  پاسخ
 25. fatemeh

  سلام الان وقت بگیریم برای عمل کی نوبتمون میشه و نوبت ها چند ماهه هستش ؟

  پاسخ
 26. سارا

  مدلهای جراحی بینی تون خیلی طبیعیه من یکم میخوام فانتزی دربیاد ولی خیلی تابلوعم نباشه

  پاسخ
 27. fatemeh

  سلام میخواستم بدونم زمانبندی های عمل به چه صورتی هست ؟ الان نوبت بگیریم کی نوبتمون میشه ؟

  پاسخ
 28. فرشته میرزایی

  کل عمل بینی اگر شکستگی داشته باشیم چند ساعت طول میکشه؟

  پاسخ
 29. فرشته میرزایی

  اگر شکستگی بینی داشته باشیم چقدر جراحی طول میکشه؟

  پاسخ
 30. مجید

  سلام جناب دکتر

  ممکنه جراحی بینی خیلی خوب باشه و نیاز به عمل ترمیمی نباشه یا عمل ترمیمی همیشه لازم؟ بینی من گوشتی

  پاسخ
 31. فرشته میرزایی

  اگر شکستگی داشته باشیم چقدر عمل طول میکشه؟

  پاسخ
 32. محمدرضا حسن زاده

  واقعا کارشون حرف نداره قبل و بعد ها علی بود👌🏻👌🏻👌🏻🔥

  پاسخ
 33. سالار

  سلام و سپاس از سایت زیبا و مطالب مفیدتون 👏👌🙏 برای اطلاع از هزینه ها فقط باید حضوری نوبت گرفت؟ چون شهرستان هستند.

  پاسخ
 34. سالار

  هزینه ترمیمی بیشتر هست؟

  پاسخ
 35. سارا

  مقاله مفیدی بود نمونه کارها هم خیلی خوب بود، میشه یه حدودی از هزینه عمل بینی بفرمایید

  پاسخ
 36. پری

  دکتر بصام شما واقعا نیازی به تعریف ندارید دکتر با اخلاق و ماهر

  پاسخ
 37. کیانا

  سلام دکتر بصام عزیز واقعا ازتون ممنونم من اصلا فک نمیکردم نتیجه عمل بینیم انقدر خوب بشه چون گوشتیه ولی شما کاملا تصوراتمو عوض کردین
  خیلی خیلی ممنونم ازتون

  پاسخ
 38. مهیار

  هزینه عمل به چه صورتی هستش ؟

  پاسخ
 39. مهیار

  هزینه عمل به چه صورتی هستش؟

  پاسخ
 40. حامد ن

  دکتر جان توی تصمیمم برای جراحی بینی توسط شما دیگه هیچ شکی ندارم
  فقط قبلش می تونم با شما به صورت آنلاین مشاوره داشته باشم؟

  پاسخ
 41. نسترن کشوردوست

  از مجموعه ماورانت ممنونم که شما رو به من معرفی کرد

  پاسخ
 42. فاطمه فهیم

  ببحشید خواهر من۳ماهه زایمان کرده، چند ماه بعد میتونه جراحی کنه؟

  پاسخ
 43. آرمان

  کارتون فوق العاده است اقای دکتر

  پاسخ
 44. مریم

  کارتون عالیه واقعا لذت بردم نمونه کارهاتونو دیدم

  پاسخ
 45. Hosein m

  واقعا تبحر دارین تو کارتون. همه راضی از پیشتون برمی‌گردن. عالی هستید

  پاسخ
 46. هادی احمدی

  خیلی هم عاالی 👏

  پاسخ
 47. سعیده خانم

  شما بهترینید من برای ترمیم اومد پیشتون مشکل تنفسیم کاملا برطرف شده

  پاسخ
 48. زیبا

  چتد وقت بعد جراحی اول میشه ترمیمی لنجام داد

  پاسخ
 49. درسا

  ممنون برای مطالب خوبتون
  شما ترمیم هم انجام میدین؟هزینش چقدر هست؟؟

  پاسخ
 50. رؤیا

  بعد از عمل صدامون تغییر میکنه؟؟

  پاسخ
 51. محسن صادقی

  آیا بینی گوشتی قابل برگشت هست؟

  پاسخ
 52. پارسا

  از آشنایی با جناب دکتر بصام بسیار خوشحالم و مشاوره های خیلی خوبی برای بیمارانشون دارن

  پاسخ
 53. وحید

  سلام از مطالبتون خیلی استفاده کردم ممنونم امیدوارم موفق و پیروز باشید.

  پاسخ
 54. یاسمین

  من همیشه دعاتون میکنم فوقالعاده ترین دکتر

  پاسخ
 55. علیرضا خ

  می تونیم عکس از بینی و صورت بفرستیم و مشاوره داشته باشیم؟

  پاسخ
  • دکتر علی بصام

   سلام
   بله با شماره ی ۰۲۱۸۸۲۰۵۶۲۶ تماس بگیرید.

   پاسخ
 56. زهرا

  به صورت های گرد بینی فانتزی بیشتر میاد یل طبیعی؟

  پاسخ
 57. maryam

  دکتر من بینی گوشتی دارم، آیا امکان جراحی بینی فانتزی هست یا خیر؟

  پاسخ
 58. گیتی

  نمونه کاراتون خیلی قشنگه آقای دکتر

  پاسخ
 59. شیما

  سلام خداروشکر الان یه ساله عمل کرده مشکل تنگی نفسمم حل شده

  پاسخ
  • دکتر علی بصام

   سلام خداروشکر که راضی بودید.

   پاسخ
 60. فاطیما

  خیلی طبیعی عمل میکنن و این یه حسن واقعا

  پاسخ
 61. آیریک

  نمونه کار اولی که توی مقاله گذاشتین خیلی خوب عمل شده مدل بینیشون چی هست طبیعی یا فانتزی ؟

  پاسخ
 62. سمانه

  سایت خیلی خوبی دارید مطالبتون رو خوندم و خیلی استفاده کردم

  پاسخ
 63. پریسا

  عاایه نمونه کارهاتون 👌🏻👌🏻

  پاسخ
 64. فاطمه مرادی

  هزینه ترمیم بینی رو لطف میکنید؟

  پاسخ
  • دکتر علی بصام

   سلام لطفا با شماره های مطب تماس بگیرید

   پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *